علی گويان زمان ما

علی گویان بسیارند

اما این فقط یک نام است

که به زبان در میان است

راه و رسم علی را

چه کسی به عمل نشان خواهد داد

چه کسی گذشت در خشم خواهد داشت

چه کسی انفاق در فقر خواهد داشت

این پیروان اسمی به چه کار

چه کسی جرات عمل خواهد داشت

/ 5 نظر / 14 بازدید
مجيد

سلام دوست عزيز ممنون از اينکه به وبلاگم آمدی.شما اونجا آدرس وبلاگتونو ناقص نوشته بوديد.ir يادت رفته بود. منظورتون از من متوجه نشدم چيست؟من فکر کردم که منظورتون استفاده از نرم افزار Media Center 12 باشه. برنامه رو که باز ميکنی سمت چپش يه ستونه که بالاش نوشته Audio-Images-Video .برای گوش کردن به موزيک روی Audio کليک ميکنی.بعد سمت راست يه صفحه باز ميشه که وسطش يه نوشته هست.در اونجا دوبار کليک ميکنیImport Folder باز ميشه که روی Brows کليک ميکنی و از اونجا ميری به درايوی که موزيکهات اونجاست.و هر چی ميخواهی گوش کنی رو انتخاب کن و رویImport کليک کن.وباتمام وجود آهنگهاتو گوش کن. و برای ديدن ويدئو و عکسها هم مثل همين عمل ميکنی. موفق و پيروز باشيد.

مجيد

در ضمن آدرس وبلاگ اينه اگه کاری داشتی تو نظرات بگو. www.kingdownload.blogfa.com

گل کاغذی

سلام. ندای عزيز با حرفاتون کاملا مخالفم .اولا آریایی بودن ما هیچ ربطی به این نداره که بنده از وضع کشورم انتقاد نکنم .در ثانی حرفای من تضعیف کننده نبود حقیقت بود اگر شما با شنیدن حرف حق روحیتون تضعیف می شه بحث جدایی است! به من گفتید در فکر ساختن باشم . مدتی می شود که در خدمت ساختن اندیشه های فرزندان سرزمین عزیزم هستم و از این بابت پروردگار مهربان را شاکرم .

گامبا

سلام مهربان ممنوم شعر زيبايی بود موفق باشی

گل کاغذی

سلام. ندای عزيز بنده اصلا نرنجیدم و بسیار انسان صبوری هستم ولی حرفتان خام و نپخته است . دليلش هم اين است که اصولی ترين و اولين راه نشان دادن مخالفت با يک موضوع بيان اعتراض يا به قول شما گله است و اگر گوشی باشد که بشنود می تواند مشکلات را منتقل کرده و نتيجه اعتراضات در ظاهر جامعه آشکار شود. اما درباره اينکه بنده حرف می زنم و عمل نمی کنم برای اين است که در جامعه دموکراسی به معنای واقعی نيست و بنده هم جايگاه اجرايی در جامعه ندارم ولی به عنوان يک عضو جامعه می توانم مشکلات جامعه را شفاف بيان کنم و اين وظيفه جامعه شناسان و ساير مسئولين مرتبط است که چاره انديشی کنند. گاهی اوقات صحبت کردن درباره مشکلات به مراتب سخت تر از حل يک مشکل است . خوشحال می شم بدونم با چه طيف سنی دارم صحبت می کنم